Apartamentos Madrid Rio

Το Apartamentos Madrid Rio απέχει 10 λεπτά οδικώς από την Πλατεία της Κυβέλης και 3 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Ζωολογικός Κήπος και Ενυδρείο της Μαδρίτης.

Το Apartamentos Madrid Rio προσφέρει μπαλκόνι και χώρο καθιστικού, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο.

Το διαμέρισμα διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για την αυτοεξυπηρέτηση των επισκεπτών.

Το διαμέρισμα απέχει 250 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Puerta del Angel και 2 χλμ. από το Μουσείο ντελ Πράδο. Η Πουέρτα ντελ Σολ απέχει σχεδόν 2,1 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Atocha είναι σε απόσταση 3 χλμ. μακριά.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamentos Madrid Rio
Atico Con Terraza De Diseno En El Corazon De La Latina Alquiler Temporal
Τιμή μόνο για κινητά

Atico Con Terraza De Diseno En El Corazon De La Latina Alquiler Temporal

803 μ από το κατάλυμα
USD 361 USD 325
ανά νύχτα
Historic Loft For 7 In Heart Of Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Historic Loft For 7 In Heart Of Madrid

1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 1374 USD 1237
ανά νύχτα
Homeabout La Latina Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Homeabout La Latina Apartment

1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 257 USD 231
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    30 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT00000000000000000000000000000000000000000000000,v000000,v00000000
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Apartamentos Madrid Rio;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamentos Madrid Rio περιλαμβάνουν Μουσείο ντελ Πράδο, Στάδιο Σαντιάγο Μπερναμπέου καθώς και Μαδρίτη.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Apartamentos Madrid Rio;
      Η διαμονή στο το Apartamentos Madrid Rio κοστίζει 74€.
    • Στο το Apartamentos Madrid Rio προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Apartamentos Madrid Rio περιλαμβάνουν Taberna Galache και La Quinta Del Sordo και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο διαμέρισμα έχει πλυντήριο;
      Ναι, στο διαμέρισμα έχει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    30 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamentos Madrid Rio

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο